Özel Üretim Konteyner

post

Konteyner Cafe

Konteyner, özellikle yurtdışında oldukça popüler kullanılan bir taşımacılık sistemidir. Bu alanda da çok fazla gelişim gösteren firmalar vardır. Ülkemizde ..

post

Konteyner Büfe

Konteyner, taşımacılık sektörü için de yer alan, oldukça verimli, güvenilir, malzemelerin taşınması için üretilen, çelik yapılara verilen isimdir. Uluslara..

post

Kompozit Kaplama Konteyner

Kompozit kapmala konteyner modelleri günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu modellerde polietilen maddeler iki tarafı da alüminyum i..

post

Kimyasal Atık Konteyner

İlerlemeye devam eden, teknolojiyle beraber doğaya bırakmış olduğu kimyasal tehlikeli olan ya da tehlikesiz olan atıklar, giderek artmaya başlamıştır. Doğa..

post

Kabin Konteyner

Kabin konteyner her türlü ortama ve atmosferik koşullara dayanıklı olan ürünlerdir. Kabin konteyneler denizyolu taşımacılığı ve kombine taşımacılıkta kulla..

post

Duş Konteyner

Duş konteyner genel olarak kullanıma uygun olarak bilinir. İhtiyaç alanlarında duş alınması gerektiği zamanlarda çözüm üretmek isteyen kişiler genel olarak..

post

Çatılı Konteyner

Çatılı konteyner modelleri günümüzde sıklıkla kullanılır. Konteyner ev modelleri son zamanlarda çok popülerdir. Bunun sebebi ise bu modellerin hem dayanıkl..

post

Bekçi Konteyner

Bekçi konteyner modelleri herhangi bir alanda çalışan işçilerin zaman geçirebilmesi adına oldukça küçük kapasiteli olan ve kullanımı ideal bulunan kaliteli..

post

Ahşap Giydirme Konteyner

Konteyner kullanımı daha çok galvaniz paslanmaz demir malzemeden imal edilen ürünler ile yapılır. Bunun yanında son zamanlarda daha şık göründüğü için ahşa..

post

Yemekhane Konteyner

Yemekhane çözümleri olarak günümüzde yemekhane konteyner modelleri tercih edilmektedir. Bu modeller kişi sayısı göz önünde bulundurularak üretilir. Bunun y..

post

WC Konteyner

Yeni nesil sistemlerle yapılmış olan WC konteyner kurulumu oldukça pratiktir. Kurulumu pratik olan bu konteyner modeli genel olarak hazır bir şekilde üreti..

post

Tehlikeli Atık Konteyner

Konteyner çok amaçlı kullanılan yapılardan biridir. Birçok özelliği vardır. En çok tercih edilme sebebi, pratik ve ekonomik ürünler olmasıdır. Çevre de ist..

post

Şantiye Konteyner

Şantiye konteyner, genel olarak taşımacılıkta kullanılan konteyner çeşididir. Ayrıca konteyner modellerinde ihtiyaç doğrultusunda bazı özellikler eklenmiş ..

post

Standart Konteyner Ölçüleri

Konteynerler günümüzde pek çok farklı alanda kullanılır. Kaliteli olmaları ve sağlam malzemeden üretilmeleri sebebi ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde ku..

post

Özel Üretim Konteyner

Özel üretim konteyner genellikle yapı ve diğer alanlar da istenilen ebat ve büyüklükte üretilen her türlü amaca uygun şekilde üretilen ürünlerdir. Ayrıca k..

post

Özel İmalat Konteyner

Özel imalat konteyner modeller daha çok inşaat, sanayi ve fabrikalar gibi alanlarda farklı alanlarda kullanılmak için üretilen pratik ve kullanışlı ürünler..

post

Ofis Konteyner

Ofis konteyner modelleri genellikle imalat yöntemine bağlı olarak üretilir. Aynı zaman da modifiye yük konteyneri veya özel tasarım konteyner kategorisinde..

post

Modifiye Yük Konteyner

Modifiye yük konteyner genellikle barınma, konaklama ve depolama amacı ile tasarlanan ve kullanılabilen ünitelerdir. Aynı zaman da bu özel tasarım konteyne..

Sonuç Bulunamadı...